Види татуажу брів: який краще вибрати?

Татуаж брів - одна з найбільш затребуваних і обговорюваних процедур в наш час. Над питанням корекції натуральних бровок хоч раз замислювалася кожна дівчина. У нашій статті ми в подробицях опишемо всі основні види татуажу брів, розповімо про саму процедуру, її етапах і нюансах догляду.

Качественный татуаж бровей, по выгодной цене сделают в нашем салоне.

Основні види татуажу брів

Татуаж - це процедура нанесення спеціального фарбувального пігменту, який, на відміну від звичайного макіяжу, вводять у верхній шар шкіри, а не розподіляють по її поверхні. Татуаж не змиваються водою. Раніше існувала тільки одна техніка такого перманентного макіяжу. Але індустрія краси постійно розвивається, пропонуючи жінкам нові способи корекції природної форми бровние дуг. Тим, хто боїться робити татуаж, майстри рекомендують відмінну альтернативу - промальовування брів тінями.

Отже, які види татуажу брів бувають?

Волосковая техніка.

Волоскові спосіб, результат якого представлений на фото вище, - один з популярних видів татуажу брів. Майстер, що працює в цій техніці, прорисовуючи штрихами волоски, створює імітацію натуральних брів. Для отримання максимально природного результату потрібно вибирати перевірених фахівців.

Є два різновиди волосових методу - східна і європейська. Перша досить складна у виконанні. Майстер повинен вміло намалювати все волосинки різних розмірів, товщини і напрямку росту, щоб брови виглядали як справжні. Європейська техніка набагато простіше, т. К. Волоски в ній роблять однакового розміру і довжини.

Татуаж волоскові способом дуже популярний. Він допомагає зробити форму витонченішою і домогтися потрібної густоти. Тому він користується попитом у жінки з негустими бровами. Оскільки при виконанні татуажу в цій техніці майстер робить невеликі проколи, які не сильно травмують шкіру, відновлення після процедури йде досить швидко. Але приблизно через місяць все одно необхідно зробити корекцію.

Як довго збережеться ефект після введення фарби, цікавить кожну клієнтку. Результат татуажу, зробленого із застосуванням волоскової техніки, протримається в середньому від півроку до року. Все залежить від типу і стану шкіри. Якщо у жінки шкіра, схильна до жирності, то цей термін буде менше, володарки сухого типу шкіри будуть радіти перманентного макіяжу довше.

Процедура татуажу з застосуванням волоскової техніки триває приблизно 2 години. Вартість такої послуги в салонах краси коливається в діапазоні 4-7 тисяч рублів.

Тіньова техніка (шотірованіе, м'яка растушевка).

Тіньовий татуаж робить брови яскравіше, більш насиченим. Тут важливо не перестаратися і зберегти природність в образі.

У цьому виді татуажу використовують три способи нанесення фарби:

Шотірованіе - цей вид татуажу з'явився одним з перших. Через те що брови після нього виглядають неприродно і химерно, сучасні майстри його практично не використовують.

Нанесення тіньового пігменту. Цей спосіб допомагає домогтися натурального затемнення різних ділянок брови.

Спосіб м'якої розтушовування полягає у введенні пігменту в прогалини між рідними волосками. Такий вид татуажу візуально робить брову гущі, а особа виразніше.

Примітно, що після тіньової техніки ефект зберігається надовго, а шкіра заживає після процедури протягом всього двох тижнів. Після розтушовування результат виглядає більш яскраво і чітко, ніж після волосових способу. Насолоджуватися чином можна від 2 до 3 років, але корекція необхідна раз на рік.

Вартість процедури тіньового татуажу становить близько 3-6 тисяч рублів.

Техніка біотатуаж брів хною.

Біотатуаж - ідеальний вихід для дівчат, які боятися голок і уколів або переживають, що результат процедури може їх розчарувати. Фарбування хною виключає всі можливі ризики. Хна прийшла до нас зі Сходу, в її складі лише натуральні компоненти, а сам процес нанесення пігменту, по суті, являє собою всього лише поверхневе фарбування з легким царапаньем шкіри.

Скільки часу протримається біотатуаж? Дивно, але для такого простого способу нанесення пігменту ефект зберігається близько 6 тижнів. Але найголовніше: вам не потрібно чекати, коли шкіра повністю загоїться - важливо тільки не мочити особа в першу добу після нанесення фарби. Багато дівчат вибирають для себе саме цей спосіб макіяжу брів, і з кожним роком фарбування хною набирає все більше число фанатів і позитивних відгуків.

Copyright © . All Rights Reserved