Переваги та недоліки Macbook

Якщо ви збираєтеся вступати в технічний коледж або ВНЗ, вам може бути цікаво, наскільки хороший Macbook для роботи інженера.

Вы можете купить macbook киев по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

З огляду на, що на ринку безліч версій Macbook, вибір слелать складно. Тим, кому не потрібна велика швидкість обробки, рендеринг графіки і проектування, сподобається Macbook Air, який призначений для користувачів з невеликими вимогами. До того ж, всі версії Macbook Air не мають спеціального графічного адаптера, який необхідний для роботи студентів-інженерів.

Які ж плюси має Macbook для працюючих в галузі інженерії?

Це продукт Apple, що означає дизайн, легковажність, велика витривалість і, якщо ви є користувачем iPhone, знайомі додатки.

У Macbook більш тривалий термін служби батареї, ніж у її аналогів на Windows, і збільшена кількість програм для інженерів (наприклад, AutoCAD).

Тепер про недоліки використання Macbook в інженерній галузі.

Не дивлячись на те, що Macbooks дуже популярний, більшість людей використовують комп'ютери з операційною системою Windows, вважаючи її більш зручною. Але це не проблема, якщо ви синхронізуєте додатки Maс і iPhone.

Деякі програми на Macbook можуть не працювати, але для запуску таких програм легко створити іншу операційну систему Windows на вашому Mac, використовуючи паралелі. Багато користувачів так роблять і не мають ніяких проблем. Таким чином, ви отримуєте продуктивність Macbook, працюючи з Windows.

Ігри на Macbook Pro.

Незалежно від того, яким гравцем ви є, випадковим або хардкорним, вам цікаво буде дізнатися, наскільки універсальний Macbook для ігор. Зрештою, ігри вимагають такої ж продуктивності, як графічне проектування і симуляція в техніці.

Було виявлено, що Macbook ідеально підходить для геймерів-любителів, які запускають такі ігри, як Minecraft, Tomb Raider і навіть GTA V. Однак, коли Windows 10 була встановлена на тому ж Macbook з використанням Bootcamp, продуктивність різко збільшилася вдвічі. І це було тільки з інтегрованою графікою IRIS.

Більш потужна графічна графіка, така як NVIDIA, повинна забезпечувати кращу частоту зображень при відтворенні HD. Тому, якщо ви є гравцем і хочете, щоб Macbook був частиною вашого інженерного курсу, розглядайте варіанти моделей з графікою NVIDIA або AMD Radeon.

Який Macbook Pro краще?

15,4-дюймовий Macbook Pro з дисплеєм сітківки, який має найвищу графіку і гарне дозвіл екрана, є єдиним претендентом з Macbook для інженерних спеціальностей. Він має спеціальну графічну карту Nvidia GeForce 750M поверх звичайної графіки Intel HD Iris, с16 ГБ оперативної пам'яті і 512 ГБ SSD-накопичувача. Це хороша інвестиція для вашої інженерної кар'єри.

Copyright © . All Rights Reserved