Особливості заміни квартирного унітазу

Ремонт у ванній кімнаті, як правило, проводиться з заміною окремих елементів сантехніки або з повною заміною всього обладнання, а нерідко навіть з переплануванням приміщень - більшість громадян прагне до того, щоб житло відповідало сучасним стандартам.

Купить набор с инсталляцией унитаз вы можете по выгодной цене и отличного качества.

Одним з елементів, який найчастіше підлягає заміні при капітальному ремонті, є унітаз - зараз можна без проблем придбати пристрій будь-якої конструкції і складності, і покупка унітазу в більшості випадків не представляє складності.

Але тільки в тому випадку, якщо знати що купувати, і розбиратися в деяких тонкощах установки та підключення.

Наприклад, зараз все частіше в ванних кімнатах можна зустріти унітази, прикріплені до стіни, так звана навісна конструкція візуально розширює розмір приміщення, дозволяє отримати додатковий простір для установки інших сантехнічних елементів або пральної машини.

Але багато хто не здогадуються про те, що для кріплення унітазу, а також для розміщення зливного бачка необхідно встановити спеціальні кронштейни, які потім ховаються за обробкою стін.

І для монтажу всієї конструкції, яка не видно оку необхідно простір, і якщо у вас немає ніші, простір якої можна використовувати для цієї мети, установка навісного унітазу може тільки зменшити вільний простір ванної кімнати, і використання простого компакта може виявитися куди більш привабливим рішенням.

І як показує практика, серед громадян, які вирішили купити унітаз в інтернет магазині , більшість вважає за краще класичні моделі компактів.

Це дозволяє не тільки спростити процедуру заміни старого унітазу в квартирі на новий, але і заощадити на обробці приміщення.

Також покупка ідентичного за параметрами компакта дозволяє з легкістю вирішити питання підключення води і каналізації.

До речі, питання підключення можуть виявитися важливими в разі, якщо проводиться тільки заміна, без ремонту приміщення - необхідно звернути увагу на підведення води і вихід каналізації, і купувати пристрої з ідентичними параметрами.

Деякі моделі унітазів можуть мати злив в підлогу, або ж підведення тільки з одного боку, і доведеться або проводити додаткову прокладку трубопроводів, або звертатися в магазин для заміни.

Також варто звернути увагу і на кріплення унітазу. Для деяких категорій покупців істотним є приховане кріплення, коли елементи кріплення сховані в самій конструкції, то ж може стосуватися і підведення води, коли він «захований» ззаду бачка.

Як правило, заміна старого унітазу не складна, і якщо придбати саме той пристрій, що підходить за всіма установочними параметрами, виконати монтаж можна і самостійно.

Але важливо пам'ятати про те, що санітарна кераміка, це, перш за все, кераміка, тобто матеріал, який хоч і має достатню міцність, все ж крихкий матеріал, який може тріснути при неправильній установці.

Тому важливо виконувати всі рекомендації компанії виробника, або ж, як показує практика, найкраще звернутися за допомогою до фахівців, які виконають монтаж і підключення всіх комунікацій на професійному рівні.

Copyright © . All Rights Reserved