Є два шляхи придбання Дедик: купити і зламати

Перш ніж говорити про Брута Дедик необхідно дати визначення: Дедик (також на просторах Рунета зустрічав назву «дедеік») - це жаргонна назва виділеного сервера. Назва походить від англійського слова «dedicated», що означає «виділений». Виділений сервер - це вид хостингу, де виділяється окрема машина кожного клієнта.

Надежно Купить дедик по выгодной цене можно купить зайдя на сайт.

Є два шляхи придбання Дедик: купити і зламати.

Якщо Ви читаєте цю статтю, то, швидше за все, Вам імпонує другий варіант: зламати. Дедик можна ламати за допомогою Брута. Для Брута необхідна спеціальна програма, база і проксі. Запустивши програму, Ви побачите перелік регіонів, вибравши одну з країн або областей, округів, Ви побачите перелік диапозонов IP-адрес. Залежно від кількості користувачів мережі в конкретному регіоні буде залежати і кількість IP-адрес. Всі IP-адреси, які надає програма, необхідно скопіювати в буфер.Еслі в програмі, яку використовуєте Ви, є сканер портів, то в найбільше поле необхідно вставити все Адерса. Відсутність даної функції в програмі означає, що його необхідно закачати окремо. Після виконаних операцій тиснемо старт сканування і очікуємо результат.

В папці з Брут повинні бути файли з Гудамі, поганими Дедик, логінаміі паролями. Успіх операції на 99,9% відсотків залежить від величини і якості бази, яка використовується для Брута. У разі Брута Дедик базу можна так само, як і в разі Брута акаунтів Вконтакте, ящиків електронної пошти, ICQ і т.д. купити або створити. База повинна складатися з двох складових: логіни і паролі. В принципі з випадку з Дедик досить просто підібрати самому логіни - у багатьох ці логіни стандартні: Admin, Admіnistrator, User, Login і подібні. З паролями справи обстоять гірше. Є певні програми, які генерують паролі, але якщо Ви зовсім новачок в цій справі, то варто купити базу з паролями. Ще під час Брута потрібно виставити кількість потоків - це залежить від швидкості Інтернету, рекомендована кількість: від 5 до 10-ти потоків.

Запустити сбручение Дедик можна за допомогою батника. Батник бажано закинути подалі в Windows комп'ютера жертви, що б вона нічого не запідозрила. На зламаному Дедик потрібно створити і приховати користувача. Також на Дедик необхідно остерігатися програм типу Screen locker. Захиститися від сбручіванія Дедик не так складно. Самий просто випадок - це за допомогою фаєрвола. Тільки варто запам'ятати, що захист за допомогою фаєрвола можлива лише в разі наявності постійного IP-адреси. Якщо у Вас динамічний айпі, то цей метод просто не буде працювати.

Copyright © . All Rights Reserved