Душова кабінка: грамотний вибір піддону

Людина, для того, щоб відчувати себе впевненим, повинен раз в день приймати в душ. Це додасть йому впевненості в собі, в своїй зовнішності, принесе позитивний настрій і почуття гордості собою.

Чистота є не тільки запорукою здоров'я, а й основою успіху. А ось щоб бути чистим людина повинна приймати ванну або душ. У кожній квартирі у ванній знайдеться місце для відмінною ванни. Інша справа, якщо людина вважає за краще здійснювати ванні процедури в душовій кабінці.

Купить питание для похудения можно тут по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Сьогодні вже нікого не здивуєш душовою кабінкою: її можна встановити вдома як разом з ванною, так і окремо. Головне - не помилитися з вибором і придбати зручну душову кабінку. Здавалося б, немає жодної проблеми, адже на сучасному ринку представлений широкий спектр душових кабінок як вітчизняного, так і західного виробництва. Однак все ж краще все зробити професійно, тому варто провести заміри горизонтальності і вертикальності стін. В ідеальному випадку стіна і підлога повинні лежати під кутом в 90 градусів, адже тільки в цьому випадку душова кабінка підійде до місця.

Нерівні стіни в кращому випадку дадуть ефект кривизни, а в гіршу - кабінка НЕ буде стійко стояти в відведеному місці. До речі, деякі моделі душових кабінок не можна встановлювати, якщо стіна має великий кут кривизни.

Після проведення вимірів необхідно вирахувати метраж підходів до кабінки: Хто приймає душ повинен без праці зайти всередину і так само вийти звідти. Метраж визначає найбільш вигідний дизайн душової кабінки: якщо місце досить, то можна взяти кабінку з відчиняє дверцята, а якщо немає, то доцільно буде зупинити свій вибір на двері за типом, що і у шафи-купе. Буде прикро, якщо через погані розрахунки буде одного разу розбита скляна двері душової кабінки.

Перед покупкою і установкою душової кабінки варто оцінити наявні водопровідні труби. На жаль, але водопровідні труби старого зразка стануть суттєвою перепоною: доведеться або прикривати труби, або відмовитися від кабінки.

Душова кабінка: конструкція

Будь-яка душова кабінка складається з піддону, двері і безпосередньо душових елементів. Піддон необхідний для збору води і зливу її в каналізацію, двері необхідна для перешкоди проникнення водяних струменів по всій ванній.

А ось призначення душових аксесуарів досить широко, та й самі вони завжди варіюються. Так, наприклад, можна зустріти крани для регулювання напору струменя, для подачі води та інше. І якщо від деяких аксесуарів можна легко відмовитися, то від піддону немає.

Піддон душової кабінки повинен бути міцним і виконаним з якісного матеріалу. Зазвичай піддони виготовляють з акрилу, чавуну, кераміки і навіть мармуру.

Чавунний піддон міцний, довговічний, але має дуже велику вагу, сталевий піддон має такий недолік - краплі води по ньому стукають дуже голосно, та й емаль з часом може зіпсуватися.

Керамічні та фаянсові піддони мають легку вагу, безшумні, але дуже крихкі і досить дорогі. Мармуровий побратим довговічний, віддає тепло, але також має високу вартість.

Ідеальним варіантом стане акриловий піддон: мала вага, ідеальна і стійка поверхню, а додатковий металевий каркас додає міцність. До речі, акрилові піддони легко піддаються ремонту і не вимагають великих витрат

Copyright © . All Rights Reserved