Паперові шпалери

Шпалери - одяг наших стін. Варто погодитися, що шпалери значно змінюють зовнішній вигляд приміщення, надаючи йому своєрідний стиль і грацію. На сьогоднішній день присутня маса різних видів шпалер. Серед них найбільш розповсюджені паперовий вигляд. Раніше, паперові шпалери читалися ознакою фінансового нестачі, так, як вони коштували набагато дешевше і були слабші за якістю, ніж їх інші аналоги. Однак, зараз все докорінно змінилося.

Эротичесчкий массаж на выезд вы можете заказать на сайте https://adele.com.ua/content/v-kiev, не выходя из своего дома.

Ринок паперових шпалер, пропонує в основному два типи матеріалу - симплекс і дуплекс. Симплекс - одношарові паперові шпалери, як за старих часів. На дотик вони тонкі, і тому дуже слабкого якості. Під час наклеювання на стіни, існує великий ризик того, що вони можуть порватися. Також слабка у них і світло - стійкість. Такі шпалери швидко вицвітають. Наприклад, якщо вікно в кімнаті знаходиться на південній стороні, то шпалери в цій кімнаті, втратять насиченість кольору вже через сезон, а ще через два роки, колірна гамма на таких шпалерах і зовсім зрівняється з блідим відтінком.

Альтернативу можуть запропонувати паперові шпалери за технологією дуплекс. Вони зроблені з подвійного шару паперу. Коштують вони дорожче, але і якість значно краще. Такі шпалери дуже довго зберігають насиченість кольору, мають широким асортиментом текстури і фактури. Щоб відрізнити дуплекс від симплекса, потрібно їх лише помацати. Дуплекс буде щільного типу. Такий папір при процесі обклеювання стін буде міцною і не порветься.

Єдиним недоліком паперових шпалер, скажімо, від тих же вінілових, полягає в тому, що їх не можна помити, в разі сильного забруднення. Якщо ви залишили масну пляму на паперових шпалерах, то є два варіанти розправитися з ними. Або зняти і переклеїти, або залишити все як є. Не дивлячись на такий істотний недолік, паперові шпалери і по сей день залишаються одним з найпоширеніших матеріалів при оздоблювальних роботах.

Copyright © . All Rights Reserved