Охоронно-пожежна сигналізація для квартири або заміського котеджу

Уникнути великих фінансових втрат від злодійства і пожежі допоможе сучасна охоронно-пожежна сигналізація (ОПС). Зараз все частіше застосовують термін «розумний будинок» - це значить, що система на стадії виникнення тривожної ситуації попередить вас про спробу несанкціонованого проникнення, створення загрози пожежі, а також про виниклі витоках води і газу, вона сама приведе в дію виконавчі пристрої захисту. Причому сигнал про небезпеку через пристрої GSM зв'язку або телефонних мереж надходить вам і спеціальним службам. Повідомлення (SMS або голосові) будуть заздалегідь підготовленими і містять інформацію про характер ситуації на об'єкті охорони.

Быстрая и качественная Доставка пиццы Алматы в удобное для вас время.

Охоронні датчики.

Перша лінія захисту для заміського котеджу зовнішній периметр будинку і хвіртка, для міської квартири вхідні двері, тут встановлюються інфрачервоні датчики руху і контактні сповіщувачі відкриття / закриття дверей, а також радіохвильові випромінювачі (використовують НВЧ хвилі), які попередять господаря про непрошених гостях.

Друга лінія захисту установка детектора вібрації, які запобігають проникненню в котедж через стіну будинку, а в квартиру через підвал будинку або горища. Акустичні сповіщувачі спрацюють, якщо зловмисник спробує проникнути в ваш будинок через вікно. Датчик реагує на найменші коливання скла і віконної рами, при спробі віджати її.

Третя лінія захисту - це приміщення всередині будинку, тут встановлюються інфрачервоні датчики, які реагують на теплове поле всередині приміщення. Вони не реагують на домашніх тварин. Ультразвукові сповіщувачі спрацьовують, коли в зону випромінюваного сигналу потрапляє стороння людина, людське вухо їх не сприймає. Ємнісні датчики спрацьовують при наближенні до них об'ємного об'єкта, їх можна встановити там, де зберігаються цінності або документи.

При порушенні зони, що охороняється, система може включити відеореєстратор, для фіксації факту несанкціонованого проникнення і створення доказової бази для звернення до органів правопорядку.

Для захисту від помилкових спрацьовувань, панель управління ОПС проаналізує інформацію, що надходить інформація і подасть сигнал тільки при спрацьовуванні одночасно декількох датчиків.

Пожежні сповіщувачі.

Датчик задимленості, реагує на появу диму в приміщенні, встановлюється на стелі (крім гаража і кухні, де дим звичайне явище).

Датчик температури, реагує при підвищенні температури в приміщенні вище 100 градусів за Цельсієм.

Спеціальні датчики.

Датчик витоку газу фіксує концентрацію газу в атмосфері і подає сигнал на закриття засувки газопроводу.

Датчик протікання води сигналізують про її протікання в приміщенні і дають сигнал на закриття засувки водопроводу.

Способи передачі сигналу

Від датчиків до панелі управління сигнал може передаватися по проводам і за допомогою радіоканалу. У першому випадку необхідно виконувати проводку по всьому будинку, в другому досить радіопередавальних пристроїв працюють від батарейок.

Панель управління аналізує надійшли сигнали і пускає в хід виконавчі пристрої і посилає сигнал тривоги за заздалегідь визначеними номерами.

Виконавчі пристрої

При спрацьовуванні охоронної сигналізації включається освітлення, звуковий сигнал (сирена), включається відеореєстратор.

При спрацьовуванні пожежної сигналізації включається порошкова система пожежогасіння (встановлюється в гаражі або на кухні).

Система дозволяє контролювати будинок за допомогою віддаленого доступу. Для цього потрібно інтегрувати її з домашнім комп'ютером і через Web-browser, підключеного до мережі Internet, отримувати інформацію про стан ОПС.

Copyright © . All Rights Reserved