ЯК ВИБРАТИ БЕНЗИНОВИЙ ГЕНЕРАТОР ДЛЯ ДАЧІ

Далеко не скрізь електрична мережа працює стабільно; особливо часто перебої трапляються за містом. Тому багато власників дач замислюються про покупку бензогенератора . Це обладнання здатне забезпечити житло необхідним обсягом електроенергії. Але як його правильно вибрати?

Качественный дизель генератор цена доступна для всех клиентов.

Рекомендації по вибору генератора

В першу чергу слід визначитися з потужністю обладнання. Для цього потрібно скласти значення енергоспоживання приладів, які ви плануєте живити електрикою (інформацію про це можна знайти в інструкції, що додається до них документації), і додати запас близько 30%. У переважній більшості випадків досить генератора на 5-8 кВт. Цього вистачить для підключення основних побутових приладів.

Необхідно враховувати кількість фаз обладнання. Генератори розраховані для роботи в мережі або на 220 В, або на 380 В. Перші називаються однофазними, а другі - трифазними (в генераторах такого типу зазвичай немає необхідності, якщо ви не плануєте підключати відповідне обладнання, тому для дачі оптимальним варіантом стане однофазная модель) .

При виборі обладнання зверніть увагу і на рівень шуму під час роботи. Як правило, для бензинового генератора середнім значенням є 74 дБ (70 дБ, якщо він має захисний кожух). В іншому випадку обладнання буде завдавати занадто великий акустичний дискомфорт при експлуатації, особливо якщо ви хочете розмістити його всередині дачі.

Також переконайтеся, що генератор забезпечений захистом від короткого замикання і перенапруги. В цьому випадку вам доведеться менше турбуватися за збереження генератора під час тривалої інтенсивної експлуатації.

Основні види охолодження в бензинових генераторах - повітряне і рідинне. Друге більш ефективно. Його слід вибрати, якщо ви використовуєте обладнання регулярно і протягом тривалого часу. В іншому випадку варто віддати перевагу моделям з повітряним охолодженням, тим більше що вони стоять помітно дешевше.

Наша компанія пропонує широкий асортимент такого обладнання. Звернувшись до нас, ви також зможете купити дизельні генератори , стабілізатори напруги, мотопомпи та багато іншого.

Copyright © . All Rights Reserved