Вибираємо якісну сантехніку

Вже пора встановлювати сантехніку в ново-збудованому заміському брусовому будинку , наприклад, з проектів будинків з бруса з мансардою або замінити стару сантехніку на нову і сучасну. Як зробити свій вибір, на що звернути увагу. Сьогодні ринок сантехнічного обладнання та всіляких комплектуючих просто величезний як тут не розгубитися.

Качественная Сантехника равак проста в монтаже и обслуживании. Купить по выгодной цене вы можете на сайте в любое удобное для вас время.

Для початку необхідно накреслити план санвузла. Ви віддаєте перевагу ванну або душову кабіну? Де встановити унітаз і раковину? Відповівши на ці питання, креслимо схему сантехнічної розводки. Тепер можна розрахувати потрібну кількість каналізаційних і водопровідних труб.

Якщо не брати до уваги, мабуть, єдиний недолік - досить високу вартість, то кращим вибором будуть мідні труби вони надійні в експлуатації, довговічні, навіть гарні й корисні для здоров'я. Доступні за ціною багатьом сталеві і пластмасові труби не такі довговічні і через кілька років можливі протікання.

Сталеві труби з часом заростають зсередини вапном і іржею, але вони більш міцні, ніж які не піддаються корозії пластикові. Відкинувши недоліки і об'єднавши переваги цих видів труб, знаходимо, мабуть, ідеальний варіант - металопластикові труби. Ці труби не потребують додаткових фасонних виробах і їх досить легко з'єднувати між собою. Ці труби застосовні практично для всіх видів комунікацій дерев'яного будинку для постійного проживання , а для підключення до трубопроводу не потрібно додаткове обладнання. Термін їх експлуатації в три чотири рази перевищує термін експлуатації труби виготовленої зі сталі або пластмаси. Вибір за вами.

Тепер вибираємо ванну, унітаз і раковину

Чим ви будете керуватися при їх виборі? Сантехніка в будинку повинна бути довговічною, хорошої якості, сучасного дизайну і за прийнятною ціною. У наш час сантехніка може бути практично будь-якого дизайну, навіть самого сміливого і для її виготовлення використовуються найрізноманітніші матеріали.

Виключне якість ванн з чавуну забезпечується постійним удосконаленням процесу їх виробництва. Чавун добре зберігає тепло і стійкий до корозії. Зараз з чавуну виробляють ванни, сучасного дизайну постачають їх ручками і підлокітниками.

Сталева ванна, доступна за ціною, значно легше чавунної, але її недоліком можна порахувати дуже гучний звук, який під час її наповнення видає вода.

Більш сучасна ванна з акрилу досить міцна і легко чиститься. Досить різноманітні акрилові ванни за формою: від класичної до круглої і прямокутної. Є моделі обладнані гідромасажем. Є й екстравагантно - екзотичні ванни, наприклад з дерева. Такі ванни вимагають особливого і ретельного догляду, в них не рекомендують купати тварин і прати.

Для виробництва унітазів і раковин зазвичай використовують санфаянс і санфарфор. Вироби, виготовлені з порцеляни, зберігають гладку поверхню довше, але такі вироби в 2 рази дорожче аналогів з фаянсу. При невеликій площі санвузла варто вибрати моделі підвісної конструкції і відмовитися від більш поширеною для підлоги установки раковин і унітазів. У будь-якому випадку краще купувати сантехніку в комплекті.

Вибираючи унітаз в сучасний будинок , зверніть увагу на конструкцію зливного бачка і вид змиву. Розгляньте варіант бачка з двошвидкісним змивом. Дуже важливо, щоб бачок працював практично безшумно.

Щоб уникнути проблем при установці сантехніки завжди перевіряйте наявність комплектуючих при купівлі і доставці.

Лідерами по виробництву якісної сантехніки вважають виробників з Франції, Німеччини та Італії, але не всім по кишені покупка елітної сантехніки. В даний час вітчизняні виробники випускаю сантехніку цікавого дизайну і хорошої якості за доступною ціною.

Пам'ятайте, що на сантехнічному обладнанні економити не варто.

Copyright © . All Rights Reserved