ПЕРЕВАГИ В БУДІВНИЦТВІ КОТЕДЖІВ

Будівництво заміського будинку проводиться в кілька етапів. Але всупереч омані людей не обізнаних їм воно починається аж ніяк не з риття котловану і заливки фундаменту. Починається все з проектних робіт і підготовки всіх необхідних документів. Тільки коли зібрані всі дозволи, створений детальний план майбутнього будинку і закуплені будівельні матеріали, починається безпосередньо будівництво. Спочатку риється котлован. Його глибина залежить від матеріалів, з яких буде зведено будівлю, а також його поверховості. Потім проводиться армування і заливка фундаменту. При підготовці розчину можна використовувати спеціальний ваговій дозатор (за принципом роботи він нагадує торгові ваги ) хоча це і не обов'язково.

Заказать создание сайтов вы можете на сайте https://msn.od.ua/ у профессионалов.

Тип фундаменту залежить знову ж він матеріалу будинку. Якщо будівля буде побудовано з дерев'яних колод, то фундамент не обов'язково армувати, а якщо воно буде зведено з цегли, та ще й буде висотою в три поверхи, то армування і надійна конструкція обов'язкові. Після того як фундамент готовий, можна відразу починати зведення стін. Справа в тому, що фундаменту необхідно час, щоб добре схопитися і зміцнитися. Зазвичай на це потрібно до місяця. Вже після цього можна розпочинати роботи по зведенню стін. Залежно від матеріалу і складності планування вони можуть зайняти від декількох днів, до декількох місяців.

Наступний етап - це монтаж зовнішніх інженерних мереж. Сюди входить монтаж систем електропостачання, водопостачання, теплопостачання, каналізації, вентиляції, зовнішнього освітлення, газопостачання, систем телефонного зв'язку та інших. Потім проводиться «замикання контуру». На цьому етапі в будинку проводиться монтаж дверних і віконних блоків, а також виконується зведення даху, укладання гідроізоляції та покрівлі. На цьому ж етапі стіни будинку з внутрішньої або зовнішньої сторони утеплюються. Далі наступають найскладніші роботи - це монтаж внутрішніх інженерних мереж, а також оздоблення.

Саме дана категорія робіт зазвичай забирає максимум часу. Внутрішні інженерні мережі - це внутрішні системи електропостачання, внутрішні системи теплопостачання, внутрішні системи водопостачання та водовідведення, системи вентиляції та кондиціонування повітря, а також внутрішні мережі зв'язку. Що стосується внутрішнього оздоблення, то час, на неї витрачений, залежить від складності реалізованих дизайнерських рішень, а також від кількості приміщень в будинку. Заключні етапи - це зовнішня обробка стін будинку, а також благоустрій прилеглої до нього ділянки. В одній з наступних статей мова піде про зведення фундаменту в деталях і про те, яку роль відіграє датчик сили в обладнанні для зважування сипучих будівельних матеріалів.

Copyright © . All Rights Reserved