Кріплення пластикового плінтуса

Завершальний етап ремонту - це кріплення плінтуса. Після того, як стать успішно оновлений, всі наявні проміжки між стінами і підлогою обов'язково потрібно герметично закрити і тільки потім приступати до накладання плінтусів. Це робиться для того, щоб в щілини не проникало холодне повітря і різні шкідники, наприклад, миші.

Эротический массаж заказать вы можете на https://moulin-rouge.kiev.ua/ сейчас.

Пластиковий плінтус необхідно починати кріпити від кута. Це допоможе вам зробити непомітними місця стиків, і не відрізати зайвий раз плінтуса. Плінтуса в основному зроблені з пластика. Така технологія дозволила зробити плінтуса гнучкими і м'якими. Тому його можна легко проткнути шилом, що набагато полегшує його монтаж. Для початку, потрібно докласти плінтус до стіни і наколоти отвори. Потім саморезом прикручуємо до дюбелю. При кріпленні плінтуса, потрібно вибрати проміжок, через який буде здійснюватися кріплення. Цей проміжок називається крок. Крок не повинен бути надто великим і занадто маленьким. Крок кріплення саморізами повинен бути десь близько 40-50 см.

Перед кріпленням останнього самореза, необхідно на кінець плінтуса одягнути з'єднувач. Якщо цього не зробити, то ні до чого буде кріпити наступний плінтус. Далі наступний плінтус фіксується в соединителе і кріпиться так само як і попередній.

Досягнувши кута, необхідно заміряти відстань від попереднього плінтуса до кута, враховуючи ширину кутового з'єднувача, відпилюємо плінтус за розміром і кріпимо.

Таким чином кріпляться пластикові плінтуса по периметру всього приміщення. А завдяки спеціальним кріпленням, створюється ефект безперервності. Підлогові плінтуси можуть мати кабельний канал, замаскований всередині. Завдяки цьому кабельному каналу, конструктивно виконаного в пластиковому плінтусі, можна прокласти електропроводку, яка потім закривається кришкою кабельного каналу. Місця в які входить і виходить кабель під пластиковий плінтус, акуратно вирізаються ножем.

На ринку існує величезний вибір пластикових плінтусів. Вони випускаються різних кольорів, розмірів і навіть можуть бути виготовлені на замовлення за власним дизайном. Це дозволяє підібрати плінтуса, відповідні підлогового покриття і задовольнити смаки будь-яких клієнтів.

Copyright © . All Rights Reserved