Хімчистка одягу

У хімчистці при роботі використовується два основні методи - це суха чистка та аквачистка. Обидва ці методу досить ефективні, а для того, щоб замовити хімчистку і отримати додаткові бонуси,. Хімчистка одягу masterskaya24.com.ua/himchistka доступна до замовлення прямо зараз.

Суха чистка передбачає очищення тканини за рахунок спеціальних рідких розчинників. При такій чищенні вода не потрібна. Такий спосіб очищення дозволяє ефективно видалити бруд і жирні плями. Багато хто вважає цей метод найбільш щадним. При цьому варто пам'ятати, що деякий одяг можна чистити тільки так.

Так, якщо на ярлику вашого одягу ви побачили значок у вигляді кола, то такий одяг підлягає тільки сухому чищенню. Як правило, це вироби з хутра, пальто, килими, куртки, сукні та інше. Ігнорувати це правило не радимо, тому що ви можете тільки зіпсувати свою річ.

Аквачистка також вважається щадним методом, так як в ньому не застосовуються будь-які сильні речовини - органічні розчинники, луги або кислоти. Таким чином, виріб одягу піддається мінімальному механічному впливу. Даний метод вважається екологічним, а обробка одягу відбувається при температурі, що не перевищує 27 градусів.

Таке очищення використовується, коли слід зберегти колір вироби. Вона відмінно підходить для кольорового одягу зі стразами або блискітками, весільних суконь, комбінованих виробів і м'яких іграшок.

Мабуть, основною перевагою хімчистки перед пранням в домашніх умовах можна виділити швидкість. Погодьтеся, іноді затівати прання будинку досить накладно, так як це займає дуже багато часу. Особливо актуально це для ділових людей.

Варто пам'ятати, що, перш за все, хімчистка представляє собою професійну очистку. Ті, хто хоча б один раз намагався вивести плями важко видалити, зрозуміють, про що йде мова. Саме в хімчистці професіонали підберуть потрібний засіб і зможуть позбавити виріб від плями і бруду.

Copyright © . All Rights Reserved