Фурнітура для міжкімнатних дверей - критерії вибору

Неякісні ручки, замки та петлі здатні зіпсувати враження від самих презентабельних і дорогих дверей. Тому вибору дверної фурнітури необхідно приділити найпильнішу увагу. Однозначно не можна відповісти на питання, яка фурнітура краще для міжкімнатних дверей. При покупці варто орієнтуватися, в першу чергу, на якість виконання виробів і репутацію фірми виробника.

Качественная Фурнитура для мебели по выгодной цене представлена на сайте интернет магазина.

Вибір фурнітури залежить, в першу чергу, від конструкції дверного блоку. Для орних дверей мінімальний набір включає дверні петлі, ручку і замок. Додатково орні конструкція може комплектуватися обмежувачем ходу, доводчиком і іншими елементами.

Розсувні міжкімнатні двері монтуються з використанням спеціального рейково-роликового механізму.

Комплект фурнітури для розсувних конструкцій включає набір роликів, направляючі, обмежувач ходу, ручку-купе з замком або без. Ціни на фурнітуру для розсувних міжкімнатних дверей залежать від конструкції рейкового механізму, репутації торгової марки і ряду інших чинників.

КУПУЄМО ДВЕРНУ РУЧКУ

Існує три основних різновидів дверних ручок - натискні моделі на розетці або на планці, круглі ручки-кноби. Ціни на дверну фурнітуру для міжкімнатних дверей залежать від конструкції вироби, матеріалу ручки, наявності додаткових декоративних елементів, популярності компанії-виробника.

Найпопулярніший тип дверних ручок для орних дверей - натискні моделі. Вони мають фалевую язичок, який приводиться в рух при натисканні на рукоятку-важіль.

Такі моделі з'єднуються з врізним замком і додатково можуть комплектуватися засувкою. Нажімниє ручки зручні у використанні, відкрити їх можна навіть із зайнятими руками.

Перед тим, як вибрати натискну фурнітуру для міжкімнатних дверей, необхідно продумати колірне рішення виробів і визначитися з дизайном вироби. На ринку представлені як химерні класичні ручки з різними декоративними елементами, так і лаконічна фурнітура в мінімалістичному стилі. Вирішуючи, яку натискну фурнітуру вибрати для міжкімнатних дверей, оцініть, наскільки якісно виконана ручка, зручна вона у використанні.

Ще один поширений варіант - круглі поворотні ручки-кноби з вбудованим замком.

Вони можуть мати двосторонню замкову щілину, або комплектуватися засувкою з однієї зі сторін. Такі ручки мають компактні розміри, але менш зручні - відкрити їх з зайнятими руками не вийде.

Для розсувних дверей використовують спеціальні врізні ручки. Залежно від моделі вони можуть оснащуватися засувкою або замком.

Найпростіший і недорогий за ціною варіант фурнітури для розсувних міжкімнатних дверей - незалежна ручка-купе, яка не пов'язана з замикаючим механізмом.

ВИБИРАЄМО ДВЕРНІ ПЕТЛІ

Петлі - це основа дверного блоку, тому не варто купувати дешеві «ноунейм» вироби. Щоб визначити, яка фірма випускає кращу фурнітуру для міжкімнатних дверей, звертайте увагу на конструкцію петель, матеріал виробів і на яку вагу дверного полотна вони розраховані.

За конструкцією дверні петлі діляться на кілька груп: карткові, гачки, приховані, митників та інші. Найпоширеніший варіант -картковий петлі з універсальним відкриванням. Така фурнітура для міжкімнатних дверей оптимальна по співвідношенню ціни і якості.

Якщо ви хочете, щоб петлі не було видно при закритих дверях, то буде потрібно встановити приховані моделі. Під них необхідно зробити виїмки в дверній коробці і полотні.

Copyright © . All Rights Reserved