З чого починати капітальний ремонт в квартирі

Грамотне планування - перше правило ремонту. При правильному дотриманні всіх етапів робіт досягається значна економія в фінансовому плані, час, витрачений на будівництво, скорочується і досягається кращий результат робіт.

Необходим профиль алюминиевый, огромный выбор на этом сайте, тут вы точно сможете нейти нужный.

Потім замовляється дизайн-проект. Робота ця для професійних дизайнерів, які через пару тижнів нададуть кілька ескізів інтер'єру.

Бажано відразу визначитися з бюджетом. Потім складається кошторис, вона необхідна для того, щоб ремонт не затягнувся на місяці, а то й роки, адже часто в ремонті виникають непередбачені витрати, які людина не завжди може собі дозволити. Уникнути такої незручної ситуації якраз і допоможе складання кошторису, в якій будуть вказані ціни витрат на матеріали, обладнання та роботи.

Після складання кошторису починається пошук виконавців. Можна звернутися в будівельну фірму, з якою обов'язково повинен бути укладений договір, або звернутися до приватників.

Коли виконавці обрані, починається демонтаж і підготовка квартири. Капітальний ремонт квартири - це тривалий процес і демонтажні роботи в ньому самі галасливі і брудні, так як видаляються всі оздоблювальні шари на стінах, зносяться непотрібні перегородки. Видаляється стара сантехніка і підлоги. Знімаються старі двері.

Після того, як демонтажні роботи завершені, розпочнеться ремонт кожної кімнати. Готуються дверні та віконні прорізи, а також лоджії і балкони до скління.

Наступним етапом стане вирівнювання стін і стелі. Робота ця дуже трудомістка, тому що всі вертикальні поверхні повинні бути ідеально вирівняні. Потім стіни обробляються: фарбуються або клеяться шпалери.

Переходимо до вирівнювання підлог, при бажанні проводять звукоізоляцію. А якщо приміщення вологе - проводиться гідроізоляція. Також укладаються теплі підлоги.

Заміна електричної проводки. Для розеток і вимикачів робляться нові гнізда під монтажну коробку і доріжки для проводів.

Змінюються двері і вікна, встановлюються склопакети. Вхідні двері можна замінити і на більш ранніх етапах, так як її захистить спеціальна плівка. Потім укладається підлогове покриття, яке краще проводити на завершальних етапах. Встановлюються міжкімнатні двері, бажано після того, як завершені підлогові роботи, щоб вони не заважали. Після обробки ванної кімнати і кухні монтується сантехніка.

Коли ремонтуємо кімнату, потрібно не забувати і про прибирання квартири, тому що цей етап стане завершальним. Після нього нарешті можна повною мірою насолодитися виконаною роботою і отриманої в результаті нової, затишної квартирою.

Copyright © . All Rights Reserved