Вентилятор - «за» і «проти»

Нестерпна спека будинку і на вулиці влітку - знайоме явище останніх років в умовах глобального потепління. Стельові вентилятори ще недавно були тільки атрибутами квартир, і ми бачили їх тільки в американських фільмах. Сьогодні це вельми поширений прилад, який здійснює роль кондиціонера і світильника. Це значна економія коштів, надання стилю дому і краси. Як вибрати стельовий вентилятор серед різноманіття варіантів?

Выбрать и купить потолочный вентилятор москва по выгодной цене вы можете на сайте компании.

Так чи так уже гарні стельові вентилятори?

Модний атрибут не просто стане хорошим функціональним предметів, а й символом стилю, гармонії і підкреслить красу сучасного дизайну.

До гідним уваги акцентів можна віднести низьку вартість. Наприклад, світильник-вентилятор Faro не скоротить сильно сімейний бюджет в порівнянні з покупкою кондиціонера.

Монтаж виробів набагато простіше, ніж громіздких систем кондиціонування повітря. Лопаті наводяться в рух одним натисканням вимикача або настінного шнура.

Вишукана прикраса у вигляді люстри-вентилятора «вбиває 2 зайців» - висвітлює і охолоджує кімнату. Будь-яку з цих функцій за непотрібністю можна скасувати.

Під кондиціонерами часто застуджуються, чого не виникне під важким приємним вітерцем від пристрою.

Особливо елегантно вироби виглядають в стилях хай-тек, класиці, лофт, мінімалізм. Особливо добре і вигідно встановити подібний прилад на кухні. Які варіанти можна повісити у вітальні? Йдемо далі.

Люстра-вентилятор - магія стилю

Вперше такі аксесуари побачили світ в Сполучених Штатах і представляли собою прості вентилятори. Стала зростати конкуренція і щоб вижити окремі виробники стали випускати світлові прилади, з'єднані з лопатями. Сьогодні є моделі з реверсионной системою обертання, що дозволяє охоплювати більшу частину кімнати. Виробники роблять якісні прилади, особливо якщо мова йде про стельових вентиляторах Хеліос, Вортіч, Солар Palau. Вони повністю задовольняють вимоги споживачів і окремі варіанти можна вішати не тільки на стелю, але і на стіну, монтувати у ванних кімнатах і санвузлах. Всі прилади характеризуються економією електроенергії і довгим терміном служби.

Вентилятори для стелі не видають шуму, і робочі лопаті виготовляються з матеріалів високої якості. Вони допомагають знизити витрати на обігрів в зимовий період.

Copyright © . All Rights Reserved