​Скасування постанови приватного виконавця

Однією з найгостріших проблем для банківських позичальників при добровільному врегулюванні заборгованості є виконавчі збори та винагорода приватних виконавців. Після погашення боргу банківською готівкою виконавець приймає рішення про стягнення 10% від суми, що підлягає стягненню, після вимоги про повернення виконавчого документа, не завершуючи виконавче провадження. Постанова приватного виконавця підлягає скасуванню не забувайте про це. Зрозуміло, за таких умов накладення арешту на всі активи триватиме.

Щоб уникнути сплати аксесуарів для добровільного погашення боргів, боржники часто вдаються до судів. Проте практика судів у цьому питанні дуже різноманітна і відповідає нормам Закону України "Про виконавче провадження", які законодавці часто хочуть перекрутити, щоб дозволити їм стягувати 10% за будь-яких обставин після порушення виконавчого провадження. Проте залишається один ефективний механізм вирішення цієї проблеми: анулювання виконавчого листа. Для цього є дві можливі підстави: списання обов'язку та залік незабезпечених зустрічних вимог. Правильне юридичне застосування цих підстав може усунути проблеми виконавчих зборів, затримань та сплати податків списання боргу.

Наша команда має багаторічний досвід роботи зі службами примусового виконання, включаючи стягнення заборгованості зі сплати виконавчого збору/приватного виконавчого збору. Ми маємо досвід активної роботи з оскарження рішень про стягнення мита та анулювання виконавчих документів з метою усунення правових підстав для стягнення до 10% від суми боргу.

Copyright © . All Rights Reserved