Особливості та переваги виготовлення фасаду кухні з меблевого щита
Кухня для більшості людей вважається одним з головних місць в будинку і вже точно часто відвідуваним, тому хочеться, щоб меблі в ній була екологічною і красивою. Проектуючи її варто звернути увагу на меблевий щит для фасаду кухні - це ідеальний варіант.
Вам срочно надо купить жд билет, это вы можете сделать на сайте проезд юа быстро и доступно.
Основні переваги меблевого щита
Фасад з меблевого щитаЗавдяки своїй структурі, меблевий щит має ряд переваг, які роблять його більш відповідним матеріалом для кухні, ніж навіть масив дерева:
- Стійкість до перепадів температури і вологості. Меблевий щит виготовляють шляхом склеювання дерев'яних брусків. Завдяки більш складну структуру розташування волокон лист набуває стабільність і не деформується при зміні температури і рівня вологості.
- Екологічність - якісний меблевий щит проводиться з дерева з використанням екологічно чистих просочень і клею. Рекомендується до використання для виготовлення меблів для дітей.
- Зовнішній вигляд. Відтінки натурального дерева прекрасно вписуються в будь-який стиль інтер'єру кухні. При бажанні можна тонувати фасади під деревину рідкісних і дорогих порід або пофарбувати.
- Довговічність. Модринові фасади прослужать довгі роки, з часом набуваючи додаткову міцність. Це властивість модрини було відомо з давніх-давен, не дарма багато будинків у Венеції стоять на палях з модрини, привезеної з Росії ще в XVII столітті.
- Вартість. Меблевий щит набагато дешевше масиву дерева і також простий в обробці.
Особливості використання меблевого щита на кухні
Меблевий щит на кухніКухня - друга за рівнем вологості місце в квартирі, після ванної кімнати, тому дерев'яні фасади потребують особливого захисту. Існує три способи обробки, які не тільки захистять від вологи, але і підкреслять структуру дерева і продовжать термін його служби:
- Обробка маслом. Спеціальні масляні склади наносяться на поверхню в кілька шарів, просочують її і створюють бар'єр, що перешкоджає проникненню вологи і жиру. Процедуру потрібно періодично повторювати.
- Фарбування. Фарба створює на поверхні дерева шар, який захищає фасади від будь-яких впливів. Наноситься в два - три шари на попередньо загрунтовану поверхню, з проміжним шліфуванням дрібнозернистим наждачним папером. Якісне покриття довговічне, легко миється, не втрачає колір протягом багатьох років.
- Лакування. Відрізняється від фарбування тим, що створює прозорий шар, крізь який проглядається поверхню дерева. Використовуючи спеціальні морилки можна підкреслити структуру дерева або надати йому незвичайні відтінки. Спосіб нанесення лаку такий же, як при фарбуванні.