Фасадні люльки для ремонтних та оздоблювальних робіт

У будівельній галузі нерідко доводиться виконувати роботи, що передбачають використання будівельних лісів, автогідропідйомники або ж фасадних колисок, адже саме ці агрегати дозволяють залишити працівників на бажану висоту. Фасадна (або, як її ще іноді називають, будівельна) люлька має вигляд платформи, виконаної у формі прямокутника, з надійними захисними елементами. Довжина такої платформи іноді досягає трьох метрів, шести і навіть більше. Що стосується ширини, то вона рідко перевищує один метр. Висота бортиків огорожі коливається від метра до метра двадцяти сантиметрів. Люлька, довжина якої не перевищує трьох метрів, вважається єдиною конструкцією, тоді як до складу більш довгих входять окремі блоки, іншими словами, вони є збірними і розбірними.

На сайте https://zlp.com.ua/arenda-ljulek вы можете арендовать люльку по выгодной цене.

Будівельна люлька, більше інформації про неї можна отримати ось тут: https://podemnik-spb.ru/fasadnye-podemniki , кріпиться до будови за допомогою покрівельної консолі, що забезпечує переміщення в площині по вертикалі. Щоб у разі аварійного відключення електричної енергії не відбулося неприємної ситуації, будівельні люльки також обладнають стропами і лебідками механічного типу.

Рух будівельного підйомника вздовж фасадної частини будівлі відбувається за допомогою надміцних канатів. Якщо раптом вони почнуть слабшати або рватися зовсім, то в автоматичному режимі почнуть діяти особливі уловлювачі, які активізують троси для запобігання, вони не дозволять платформі впасти на тротуар. За допомогою подібних фасадних колисок працівники виконують процедури, пов'язані з обробкою, фарбуванням фасаду і т.д.

За допомогою будівельних колисок можна сильно зменшити витрати на ремонт фасадної частини будівлі, так як механізуються процедури з транспортування інструментів і працівників на бажану висоту. До того ж, за допомогою люльки моно розширити зону для виконання робіт. Ось чому в процесі обслуговування більшої частини фасадів багатоповерхових будинків застосовують саме підвісні зразки колисок. Як правило, вони коштують дешевше, ніж класичні будівельні ліси.

Copyright © . All Rights Reserved