Жалюзі на вікнах захист від зайвого світла

Рулонні штори Окнолія

Жалюзі на вікнах захист від зайвого світла

Для комфортного проведення часу приміщення повинно мати оптимальне природне приміщення. При надмірному надходженні світла ззовні в кімнаті буде вкрай некомфортно. Для регулювання інтенсивності світлового потоку використовуються горизонтальні жалюзі на вікна дивіться тут https://oknolia.com/ua. Дані вироби дуже прості у монтажі та вкрай ефективні. Вироби виготовляються під різні розміри, готові жалюзі з легкістю стануть на вікно нестандартних розмірів.

Дизайнери дуже люблять застосовувати жалюзі в інтер'єрах офісів та квартир під різні стилі. Жалюзі мають різноманітні відтінки кольорів. Виділяються деякі з різновидів горизонтальних жалюзі, ціни на горизонтальні жалюзі залежать від таких характеристик:

1. Спосіб монтажу та експлуатації.
1.1. Стандартні жалюзі. Мають безліч поперечних ламелей із шириною від 15 до 25 мм, скріплених між собою за допомогою клею або ниток. Підйом виконується за допомогою спеціального шнура, поворот - за допомогою тростини.
1.2. Venus – встановлюються прямісінько на стулку вікна, створюються під металопластикові та дерев'яні вікна зі склопакетами. Плюсом такого виду установки є збереження природної форми жалюзі, захист ламелів від провисання.

2. Матеріали, що використовуються.
2.1. Дерево - дуже красиве, екологічне та довговічне. Природний малюнок дерева, разом з особливою обробкою, надають жалюзі приголомшливий зовнішній вигляд. Дерев'яні жалюзі часто встановлюються в кімнатах із стилем кантрі.
2.2. Алюміній. Жалюзі на вікна горизонтальні алюмінієві практично не мають недоліків. Їм ніщо вплив ультрафіолету, вологи, вони надзвичайно стійкі до механічних пошкоджень, встановлюються в кімнати з хай-тек або лофт стилями.
3. Колірна гамма.
3.1. Білі – дешеві, універсальні, практичні, підходять під різне оформлення кімнати.
3.2. Кольорові створені для тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність. Додають фарби до інтер'єру.

Рулонні штори Окнолія

Розібравшись з нюансами купівлі та видом виробу, необхідно грамотно розрахувати його розміри, щоб при установці не виникло проблем. На нашому сайті ви знайдете всю необхідну інформацію щодо проведення вимірів та монтажу готових жалюзі. Однак найкраще довіритиме цю роботу професіоналам. Існує безліч варіантів монтажу, прямісінько на стулку вікна, отвір, або стіну. Враховується тип профілю вікна. Рекомендуємо скористатися послугою купити горизонтальні жалюзі під ключ. Замірник прибуде у зручний для Вас час та проведе всі необхідні виміри.

Copyright © . All Rights Reserved