Гардеробні на замовлення: комфорт та гармонія житлового простору

Чистий, гарний та охайний одяг без складок – те, що хоче бачити кожна людина, коли зазирає до шафи, збираючись на роботу, навчання, вечірку, прогулянку з друзями чи в інших справах. Щоб така картинка стала реальністю, необхідний гарно організований простір для зберігання речей різного типу. Гардеробну, виготовлену за індивідуальними параметрами, можна облаштувати навіть у невеликій спальні або відвести під неї цілу кімнату, де легко вміститься весь одяг, взуття, постільна білизна.

Гардеробна в окремій кімнаті

Особливості та переваги меблів на замовлення

Типові моделі шаф та гардеробних часто не дають змоги вибрати оптимальний розмір, колір, тип системи зберігання (панельний, модульний, каркасний, сітчастий) та інші характеристики, важливі для зручної та довговічної експлуатації. Індивідуальні рішення дозволяють повністю задовольнити потреби клієнта, врахувати особливості інтер’єру та підігнати меблі під розмір вільної площі для встановлення. Крім того, можна підбирати матеріали та фурнітуру, експериментувати з кольором та текстурами. На сайті компанії «Меблі-ПВМ» легко замовити консультацію спеціаліста, побачити виготовлені та встановлені раніше гардеробні під замовлення та ознайомитися з відгуками клієнтів.

Розумна організація простору з вбудованою гардеробною

Переваги індивідуальних проектів гардеробних:

  • Розробка дизайну різної складності. Команда талановитих дизайнерів, власне виробництво, новітнє обладнання та використання сучасних матеріалів – запорука отримання найкращого результату. Завдяки цьому щодня створюються лаконічні модульні системи з мінімалістичним дизайном, оригінальні комплекти шаф з яскравим декором, футуристичні гардеробні з вражаючою системою підсвічування полиць та інші цікаві рішення.
  • Врахування особливостей приміщення. Індивідуальна розробка гардеробної – розумний вибір для організації зручної системи зберігання одягу у конкретній кімнаті, навіть при невеликій площі чи складній архітектурі. Таким чином, шафи стануть продовженням приміщення, а не чужорідним елементом у ньому.
  • Відповідність стилю замовника. Кожна деталь конструкції служить для легкого впорядкування речей. Тут жодного стандартного набору полиць. Наприклад, можна відвести цілий відділ під колекцію сумок чи головних уборів, зробити окрему секцію для аксесуарів або збільшити об’єм місця для одягу на вішалках.

Гардеробні на замовлення – це меблі, що підійдуть вам за всіма параметрами: від дизайну до внутрішньої конфігурації та місткості. Індивідуальний підхід при розробці забезпечить комфорт експлуатації та гармонійність простору.

Copyright © . All Rights Reserved