Екскаватор та екскаватор-навантажувач: яка машина найкраще підходить для проекту

Хоча іноді важко відрізнити екскаватор від екскаватора-навантажувача, вони різняться з трьох основних причин: розмір, універсальність та кут повороту. Ці фактори роблять кожну машину придатною для різних завдань, тому важливо вибрати відповідну для вашого проекту. Послуги екскаваторів в Києві, Київській області та інших регіонах України доступні на сайті nvi.in.ua, а щоб скористатия послугами екскаватора-навантажувача, достатньо перейти сюди. А зараз поговоримо про відмінності і те, коли яку техніку варто замовляти в оренду.

Розмір

Основна відмінність між цими двома машинами полягає у розмірі - екскаватори більші та важчі, а екскаватори-навантажувачі трохи менші. Екскаватор, як правило, краще підходить для проектів зносу, видобутку корисних копалин, забивання паль та великих промислових проектів. Екскаватор-навантажувач, як менший і більш адаптований з двох, найкраще підходить для сільського господарства, прибирання снігу, вантажних робіт та середніх будівельних та земляних робіт.

Універсальність

Екскаватор та екскаватор-навантажувач також дуже різні з точки зору універсальності. Хоча обидві машини пропонують кілька варіантів навісного обладнання, друга має набагато більший вибір і, отже, здатна виконувати ширший спектр завдань. Екскаватори-навантажувачі також можна переміщати дорогами, що робить їх найкращим вибором для проектів з рознесеними робочими майданчиками.

Кут повороту

Нарешті, екскаватори та екскаватори-навантажувачі мають різні діапазони обертання, що робить їх дуже різними машинами з погляду оператора. Оператор екскаватора може обертати шасі та стрілу всієї машини по колу, тоді як стріла екскаватора-навантажувача повертається лише в діапазоні близько 200 градусів.

Найкращий спосіб визначити, яка машина підходить для вашого проекту, - вивчити всі тонкощі кожного з них.

Що таке екскаватор-навантажувач?

Екскаватор-навантажувач - це екскаваторна машина, що складається зі стандартної бази трактора, яка підтримує копаючий ківш на кінці зчленованої двосекційної стріли. Протилежна його сторона часто має передній вантажний ківш, тому сидіння повертається на 360 градусів, щоб дозволити оператору повернутись обличчям до тієї сторони, яка використовується в даний момент.

Для екскаватора-навантажувача є безліч різноманітного навісного обладнання, таке як ямобури, гідромолоти, розпушувачі, мульчери та багато іншого. Фронтальний навантажувач також можна замінити різними мітлами, плугами та вилковими навантажувачами. У деяких випадках може виконувати роль крана.

Що таке екскаватор?

Екскаватор - багато в чому схожий на екскаватор-навантажувач, але екскаватор може мати гусениці або колеса. Однак, хоча екскаватор часто складається з традиційного трактора зі стрілою та вантажним ковшем, екскаватор спеціально сконструйований для виконання завдань за допомогою рукояті і, отже, може виконувати важчі проекти.

Одна з найпомітніших відмінностей екскаватора полягає в тому, що, на відміну від екскаватора-навантажувача, вся його кабіна обертається на 360 градусів над ходовою частиною. Більшість колісних та компактних екскаваторів також мають бульдозерний відвал, прикріплений навпроти ручки для копання.

Екскаватор також має ряд навісного обладнання, що робить його здатним виконувати завдання, що виходять за рамки стандартного копання, такі як буріння та знесення у важких умовах.

Які фактори враховувати при виборі

Є кілька факторів, які слід враховувати при визначенні, чи підходить екскаватор або екскаватор-навантажувач для вашого проекту.

Масштаб робіт

Розмір вашої машини повинен відповідати масштабу вашого проекту. Якщо ви працюєте над великомасштабним проектом будівництва, розкопок чи зносу, де важлива потужність машини, вам, ймовірно, краще підійде екскаватор. Якщо ваш проект помірніший за обсягом, ви можете розглянути можливість використання екскаватора-навантажувача.

Мобільність

Однією з переваг екскаватора-навантажувача є те, що він може легко переміщатися робочим майданчиком і навіть проїхати до 40 км на годину дорогами. Якщо ваш проект рознесений і вам потрібно виконувати завдання в різних сферах, вам буде простіше це робити з його допомогою.

Специфіка завдання

Деякі завдання, такі як копання, можуть бути виконані за допомогою обох цих машин, але є інші, які справді можливі лише для однієї з них. Оцініть конкретні завдання та використовуване навісне обладнання, які вам необхідні у вашому проекті, та переконайтеся, що вибраний тип машини здатний з ними впоратися.

Copyright © . All Rights Reserved