Як зібрати розподільний електрощит

Після з'єднання проводів в розподільних коробках заключним етапом є складання електрощита. В цьому процесі є один характерний нюанс. Якщо щит зібрати до комутації кабелів в дозах, перевіряти роботу електромережі буде значно простіше. Адже для подачі живлення на розподільні коробки знадобиться підняти або опустити відповідний автомат на щиті.

Купить дифавтоматы узо хагер отличного качества и по лучшей цене вы можете на сайте.

Щоб краще зрозуміти, як розташовуються елементи, потрібно розробити схему щита.

На ній потрібно позначити розташування автоматів УЗО, реле напруги. Для спрощення експлуатації автовимикачі діляться на групи: «розетки», «освітлювачі», «побутові прилади», «кондиціонери».

Після того як схема розроблена, можна визначити число і тип електротехнічних виробів, які знадобляться для складання електрощита: блоки клем для фази, нуля і заземлення. Виходячи з цього, можна прийти до висновку, що докладна схема щита забезпечує безліч переваг:

споживачеві (власнику квартири) буде простіше зорієнтуватися в елементах щита, особливо якщо схема супроводжується пояснювальними написами;

електрик зможе значно заощадити час, так як йому не доведеться визначати на ходу місця для установки того або іншого автомата. Буде потрібно тільки здійснити правильний монтаж;

зручний замовлення потрібних матеріалів для електрощитка, виходячи з результатів схеми, які вносяться в специфікацію (список пристроїв). Такий перелік використовується для закупівлі електроустаткування і повністю усуває ймовірність нестачі або переплати за зайві елементи.

Copyright © . All Rights Reserved