Як вдало купити фарбовані двері и сайт дверей
Міжкімнатні пофарбовані двері зараз перебувають на піку популярності. Зростання їх затребуваності пов'язаний з бажанням людей зробити свої будинки і квартири цікавими унікальними. Також такі моделі дозволяють реалізувати найрізноманітніші задумки дизайну. Однак, для тих, хто вирішив фарбовані двері купити, слід відповідально підійти до вибору колірної гами. Тут важливо не тільки наявність смаку, але і облік великої кількості нюансів - від освітленості до психології сприйняття. Давно доведено, що колір має значний вплив на людину, навіть півтон може позначитися на якості проживання.
Предлагает своим клиентам сайт дверей большой выбор красивых и надежных дверей.
Асортимент же забарвлених дверей представлений великою кількістю різних моделей. Для приміщень хай-тек стилістиці краще вибирати більш темні відтінки, або чисто білі, створюють різкий контраст.
Фарбування підлягають практично будь-які полотна. Умовно їх можна розділити:
на цілісні масиви;
полотна з МДФ плит і міцних каркасів;
полотна, оброблені шпоном.
Від різновиди дверного полотна залежить і вибір лакофарбових матеріалів. В першу чергу, фарба повинна бути призначена для внутрішніх видів робіт. Найбільш популярними для обробки дверей з шпону, масиву або МДФ є акрилові і алкідні емалі. Вони не виділяють неприємні запахи, а також рівним шаром лягають на поверхню. В якості альтернативи можна звернути увагу на фарбовані дерев'яні двері поліуретанової фарбою. Таке лакофарбове покриття відрізняється високою стійкістю до стирання і впливу ультрафіолету, тому подібні полотна рекомендують встановлювати в кімнатах з сонячної сторони.
Як виробляються міжкімнатні пофарбовані двері
Готові полотна проходять підготовчу шліфування. Поверхня під нанесення фарби не повинна мати будь-яких нерівностей, в іншому випадку лакофарбовий шар буде мати горбки або западини.
Сам процес фарбування проходить в кілька етапів:
нанесення базового шару;
сушка полотна;
нанесення ще кількох шарів фарби, кожен наступний наноситься тільки після повного висихання попереднього;
фінішне покриття.