Ремонт стелі

При ремонті житлових приміщень дуже часто зустрічаються такі ситуації, коли потрібно вирівнювати стелю. Особливо це часто зустрічається в будинках старої споруди, коли штукатурка вже обсипалася, видно цегла, а потрібно зробити все якісно і швидко.

Вы узнать сможете тут как правильно инвистировать в недвижимость.

Якщо ви хочете отримати високоякісний стеля в будинках старої споруди, то можна скористатися перевіреним способом, коли практично не залишилося жодної штукатурки в передпокої. Беремо високоякісний білий алебастр і заважаємо його з клеєм ПВА. Отриманою сумішшю швидко намазуємо стелю. Як показує практика, такий склад найбільш прийнятний не тільки для стель старих будівель, а й для їх стін. Залишиться тільки пофарбувати спеціальною фасадною фарбою на водній (а не на акрилової!) Основі і стелю придбає свій виключно стильний і дорогий вид! Спробуйте зробити це. По-перше, це буде швидко, а по-друге, це вийде недорого.

Але якщо ви бачите, що у стелі є різні рівні, то перший спосіб якщо і підійде, то стелю все одно залишиться з вигинами. В цьому випадку рекомендовано застосування пластикового стелі, який можна швидко зібрати в передпокої, у ванній кімнаті і в кухні. Стеля із пластику дешевий, швидко збирається і надає хоч не дуже дорогий вид, але виходить досить стильно і красиво. Щоб мати можливість надати виключно дорогий вид пластиковому стелі, рекомендована врізка патронів з лампочками безпосередньо в пластикова стеля. А якщо поставити стильні енергозберігаючі лампочки, то вигляд у такого стелі буде воістину незрівнянний!

Але якщо у вас є достатні фінансові кошти, то можна і потрібно використовувати натяжні стелі з вінілової тканини. Незважаючи на високу вартість (за кв.м.), натяжні стелі цінні тим, що можуть надавати приміщенню дійсно незрівнянний дизайн (можна вибрати тканину від кольору морської хвилі, заходу до справжнього зоряного неба), а якщо встановити світлодіоди на тканину з зоряного неба, то приміщення буде виглядати дійсно карколомним. Крім естетичних переваг у натяжних стель є і свої корисні практичні властивості. Якщо сусіди вас раптово заллють, то натяжное вінілове полотно може з легкістю прийняти цей гідроудар на себе. Тобто вся вода збереться в одному великому кулі. Потім буде достатньо зробити невелику дірочку, і вся вода виллється в відро, а далі в каналізацію.

В особливо складних ситуаціях прийнятно встановлювати багаторівневі стелі, які збираються на стелі за допомогою гіпсокартонних листів стандартної товщини в 16 мм. Якщо є ризик, що сусіди вас затоплять, то для цього можна використовувати особливі вологостійкі гіпсокартонні листи - «ГКЛВ», які можуть тривалий час протистояти впливу зайвої вологи. Такі листи коштують дорожче, але якщо якість у замовника коштує на першому місці, то вибір на користь «ГКЛВ» стає очевидним. Є ще одне безперечне достоїнство багаторівневих стель - якщо на них встановити освітлювальні прилади на кожен рівень, то дизайн всього внутрішнього приміщення змінюється найрадикальнішим чином. З їх допомогою можна з легкістю змінювати рівні навіть в одному приміщенні, коли немає можливості поставити перегородки, тобто завдяки їм можна чітко вказати місце для вітальні або для кімнати відпочинку. Фантазія тут безмежна. Все залежить від дизайнера і від замовника.

Copyright © . All Rights Reserved