Оздоблення кухні штукатуркою

На кухні ми не тільки влаштовуємо чаювання і готуємо їсти. Тут проводяться різні кулінарні експерименти, члени сім'ї діляться своїми секретами, відзначають торжества, веселяться. Тут зустрічають друзів, гостей. В такому випадку кухня покликана виконувати також естетичні функції. Розробляючи дизайн інтер'єру приміщення, враховуйте і його характер, специфіку. Використовуйте для оформлення стін фактурну штукатурку. Такий матеріал вражає великою кількістю фактурних рішень, з ним створюються дивовижні оптичні ефекти.

На сайті https://mik-mebel.com/uk/kuhni-na-zamovlennya.html ви можете замовити кухонні меблі високої якості за вигідною ціною.

Кухня щодня піддається забруднень, тому паперові шпалери від високої вологості швидко стануть непридатними. Вони покриваються жирними плямами, бризками. Щоб полегшити собі завдання, використовуйте обов'язково декоративну штукатурку. За стінами далі можна буде без проблем доглядати. Якщо на стінах з'явилися брудні плями, то вони витираються губкою з поролону, простий щіткою. Використовуйте звичайні миючі засоби, мильну воду. Якщо плями вже старі, то всі вони без проблем видаляються від декількох рухів.

Декоративна штукатурка вважається оптимальним матеріалом для оформлення стін в сирих приміщеннях. Вона зможе зберегти тепло, не пропускає вологу. Даним покриттям також можна оформляти басейни, санвузли. Так ви зможете забути про ремонт.

Такий матеріал вражає рівнем зносостійкості, терміном служби. Якщо говорити про паперові шпалери, то вони переклеюють кожні 5-7 років. Шпалери на кухні змінюються набагато частіше, тому що тут вони піддаються сильним випробуванням. З декоративною штукатуркою можна не оновлювати стіни 25 років. Вона досить довго буде здаватися красивою і ефектною.

Багато ремонтники думають, що декоративна штукатурка здається кілька нудною. В реальності все не так. Матеріал перетворює будь-яке приміщення. Він може мати будь-яку структуру, фактуру, зі штукатуркою забезпечуються дивовижні візуальні ефекти.

Якщо інтер'єр кухні треба зробити дійсно розкішним, то сміливо використовуйте декоративну штукатурку. Це оптимальний матеріал для такого приміщення.

Copyright © . All Rights Reserved