Додаткова кімната в квартирі

Як хочеться, щоб у кожного члена сім'ї була власна кімната. Мрії іноді збуваються, навіть якщо в квартирі не на всіх вистачає особистого простору. Перепланування - ось той спосіб, щоб з однієї кімнати зробити дві, або зламати всі перегородки і створити новий дизайн квартир . Але, як говориться, десь знаходимо, а десь втрачаємо. Так вийде і з переплануванням. В обов'язковому порядку в одній з нових кімнат буде відсутній вікно. Здавалося б, така проблема накладе деякі незручності, але сучасні дизайнери стали отримувати вигоду навіть з такої ситуації.

Надежная недвижимость северного кипра по отличной цене.

Звичайно, кімната без сонячного світла відкладе свій відбиток на настрій, але вибирати між ним і власної кімнатою не доводиться. Особистий простір дорожче. Не рекомендується створювати в кімнаті без вікна дитячу. Найкраще тут влаштувати кабінет, в крайньому випадку, спальну або вітальню.

Найголовніше - це освітлення. Застосування ламп денного освітлення - хороший вихід з цього становища. У цьому випадку варіант зі спальнею відпадає. Доведеться прокидатися в повній темряві. А ось для вітальні це прекрасний варіант.

Другий елемент інтер'єру цього виду кімнати - це фальш-вікно. Хоча цей елемент служить тільки для краси, але його наявність допоможе відчувати себе комфортніше. Тим більше, в даний час випускаються самоклеющиеся світяться картинки, якими можна облицювати контури фальш-вікна. Ось вам і світло в темряві. Багато дизайнерів пропонують на стіну встановлювати даний вікно зі стеклами, кватиркою і іншими елементами. А за його склом розташувати домашні квіти з підсвічуванням. Чим не справжнє вікно. А якщо повісити штори, то з першого погляду і не визначиш, що перед тобою муляж.

І все ж природне світло в кімнаті просто необхідний. І тут є свої рішення. Правда, світло потраплятиме в кімнату частково. Перший варіант, встановити перегородку з склоблоків або частково зробити її з цього матеріалу. Другий, встановити прозорі двері. До речі, її можна зробити розсувний зі скла. Третій варіант, прибираємо двері взагалі. Цей варіант підійде при поділі простору, скажімо, на кухню і вітальню. Відкрита арка між кімнатами вирішить багато проблем.

Фантазувати і планувати перепланування ви можете самі, а ось для того, щоб створити загальну концепцію інтер'єру, вам доведеться знадобляться послуги дизайнера , до того ж дизайнера професійного.

Copyright © . All Rights Reserved