Все про бордюрні стрічки

Власники садів та городники часто використовують бордюри для прикраси своїх ділянок. Вони використовуються для посадки на клумбах, газонах та в ландшафтному дизайні. Вони бувають різних форм, розмірів, кольорів та матеріалів і продаються в магазинах.

Придбати Бордюрні стрічки по вигідній ціні ви можете на сайті магазина.

Що вони роблять і що не роблять?

Стрічки - це гнучкий рулонний матеріал, який часто використовується в домашніх садах. Залежно від модифікації та виробника він може мати висоту від 10 до 60 см та довжину до 30 м.

Садові стрічки широко використовуються у приватних садах.

Він також широко використовується навколо доріг та стежок. Його можна легко використовувати для окреслення шляхів та проходів, а також для демаркації проміжків. Він допомагає створювати доріжки за допомогою різних будівельних матеріалів.

Кореневі зони біля чагарників та плодових дерев у саду. Використовуйте декоративні огорожі, щоб зробити зони посадок більш привабливими та акуратними.

Обмежте поширення повзучих рослин, таких як малина, м'ята та полуниця. Якщо вчасно не вжити заходів, ці рослини швидко поширяться на всій території. Глибокі грядки перешкоджають поширенню рослинності певні ділянки чи грядки.

Оживити квітники, газони та клумби.

Запобігає зростанню бур'янів. Розміщення 6-дюймової пластикової смуги у ґрунті запобігає росту бур'янів.

Огородження виконують як практичні, і декоративні функції. Наприклад, вони використовуються для захисту дна теплиць від прямого контакту із ґрунтом. Це продовжує термін служби фундаменту та запобігає його передчасному руйнуванню.

Огляд типів

Виробники пропонують садові огородження різних конструкцій. Вони класифікуються відповідно до їх призначення та матеріалів, що використовуються для їх виготовлення.

Розділяючі

Ці огорожі виготовлені із міцних матеріалів. Продукція призначена для проникнення в землю на 10-20 см. Поверхня зазвичай складається із сітчастих або гладких дощок. На відміну від декоративної ліпнини, це більш щільний матеріал. Він витримує навантаження, морозостійкий і не вимагає перекопування на зиму.

Декоративні

Ці варіанти естетичніші. Вони мають хвилястий малюнок та можуть мати нерівні краї. Їх часто використовують для "святкового" оформлення клумб. Існують також різновиди із посиленими краями. Завдяки високій жорсткості він легко зберігає свою форму.

Copyright © . All Rights Reserved