Вимикачі навантаження – основні функції

Вимикач навантаження - це пристрій, встановлений у багатьох розподільних пристроях, в основному в промисловості, функція якого полягає у відключенні робочих струмів. На відміну від автоматичних вимикачів, він не призначений для відключення струмів короткого замикання, тому що не має внутрішньої дугогасної системи. Найбільш важливим ключовим параметром вимикача навантаження є номінальний струм In, який апарат здатний витримати. Вимикачі навантаження, які можна придбати за посиланням https://amperok.com.ua/ru/nyzkovoltna-produkc%D1%96ja/rybylnyky_zapobizhnyky_ta_trymachi/cat_vymykachi_navantazhennja_modulni/ характеризуються швидким відключенням за принципом "потяни та швидко відключи". Вони використовуються на промислових підприємствах для запобігання негативним наслідкам іскрових проскакувань у двигунах машин та обладнання, оснащених моторними комутаторами, які мають індуктивний характер. У ситуації іскрового розряду вимикачі навантаження відключають усі робочі струми до номінального струму In.

Вимикачі навантаження – основні функції

Найбільш важливими функціями вимикачів навантаження, встановлених, наприклад, на виробничих підприємствах, є:

Розмикання/замикання електричних кіл у межах підтримуваних номінальних струмів In.

Конструктивно призначені для комутації лише робочих струмів значення, заданого параметром In.

Проведення, але не відключення струмів протягом певного короткого періоду часу у разі виникнення аномальних (несправних) умов роботи ланцюга, таких як перевантаження/короткі замикання.

Конструктивно вони занадто слабкі для відключення коротких замикань, тому що не мають додаткових тригерів перевантаження і короткого замикання, проте до них потрібно бути готовим, тому використовують правильно підібрані, сильні контактні притиски з хороших матеріалів, що запобігає зварюванню (злипання).

Вибір правильного вимикача навантаження

При покупці вимикача навантаження в оптовому магазині електротоварів amperok.com.ua варто звернути особливу увагу на його основні параметри: номінальний струм In (граничне значення робочих струмів, що відключаються), кількість полюсів, номінальна робоча напруга Ue (AC), номінальна напруга ізоляції Ui, а також такі характеристики, як повна втрата потужності для номінального струму та втрата потужності на полюс для номінального струму. Якщо ви зацікавлені у покупці вимикача навантаження, не відкладайте, скористайтесь пропозицією оптового продавця електрообладнання amperok.com.ua та зробіть ставку на перевірену продукцію за найнижчими цінами.

Роз'єднувачі навантаження - перевірка виробників та кращих цін

Ми можемо запропонувати вам широкий вибір вимикачів навантаження таких відомих виробників як Hager або Elektromet та інших. Всі вимикачі навантаження, зрозуміло, пропонуються за найнижчими цінами з урахуванням індивідуальних можливостей наших клієнтів. Пропозиція оптової електротехнічної компанії amperok.com.ua також включає цілу низку виробів промислової апаратури, в тому числі роз'єднувачі, плавкі роз'єднувачі, автоматичні вимикачі надструму (запобіжники), пристрої залишкового струму (пристрої залишкового струму), силові вимикачі, обмежувачі перенапруги та багато іншого. Ознайомтеся та скористайтесь нашим широким асортиментом електротехнічних аксесуарів для дому та промисловості!

Вимикачі навантаження - це пристрої для відключення робочих струмів у межах їхньої номінальної сили (In), що використовуються в основному на виробничих та промислових підприємствах, а також у побуті. Слід зазначити, що вони не призначені і тому не підходять для комутації струмів короткого замикання. З іншого боку, вони успішно справляються з іскровою перенапругою, що виникає в індуктивних моторних пристроях і відключають всі струми до номінального значення. Наприклад, вимикач навантаження 63А може комутувати робочий струм тільки до 63А, що є заявленою силою пристрою, і такий струм може бути перерваний вимикачем. В асортименті amperok.com.ua ви знайдете широкий вибір вимикачів навантаження від надійних виробників. Переконайтеся в цьому самі та зробіть замовлення сьогодні!

Copyright © . All Rights Reserved