Ремонт та міжкімнатні двері

Зонування приміщення, розподіл кімнат за призначенням - процес необхідний і вимагає певного підходу. Як правило, середньостатистичні квартири, на одну сім'ю, складають не більше 36 квадратних метрів і більше. Для комфортного проживання, використовуються міжкімнатні двері, які є не тільки красивим елементом декору, але також мають важливий практичний сенс. На даний момент підібрати потрібні двері міжкімнатні, не так і складно. Придбання дверей - процес трудомісткий і вимагає фінансових вкладень.

Качественные трансформаторы изготовляет  Завод МК Энергобуд, гарантируется надежность.

Крок перший - підготовчий

Визначити бюджет на придбання міжкімнатних дверей.

Визначити кількість придбаних дверей. Чи не для всіх приміщень потрібні двері, припустимо, якщо є вітальня, то можна розглянути варіант установки арки.

Визначити колір майбутніх дверей, виходячи з дизайну житлового приміщення, що б двері гармонійно вписалися в загальний інтер'єр.

Визначити матеріал, з яких виготовлені двері: масив дерева, шпон, ДСП і ін. Як правило, саме від цього пункту залежить ціна міжкімнатних дверей.

Приблизно визначити, яку фурнітуру хотілося б побачити в комплекті міжкімнатних дверей: доводчики, силіконові прошарку, ручки, замки, це теж може вплинути на вартість.

Крок другий - вибір дверей

Деревообробна промисловість не стоїть на місці, та й дизайнери дверей винаходять все більш цікаві моделі і модифікації, на будь-який, навіть найвимогливіший смак, щоб не заплутатися в достатку представлених моделей, необхідно ознайомиться з ринком.

Де підібрати двері:

Сайт компанії, що поставляє двері . Для економії часу, починаємо вивчати асортимент дверей з сайтів магазинів міста - на сайті завжди представлені каталоги продукції, з описом матеріалу двері, її екологічність, міцність і приблизна ціна, на вподобаний продукт. Можна прочитати відгуки покупців про двері, інформацію про компанії - як довго на ринку, рекомендації тощо.

Спеціалізовані магазини. Одна справа побачити на моніторі, інша справа побачити двері на власні очі, помацати, закрити, відкрити. У салоні магазину, обов'язково проконсультують про вподобану модель, який термін гарантії і корисного використання, яку фурнітуру підібрати, які аксесуари для неї підійдуть, за бажанням дадуть пораду чи потрібно ставити скло або дзеркало, або залишити все з одного матеріалу.

Інтернет магазин. Для порівняння діапазону цін, можна розглянути моделі в онлайн магазинах. Розрахувати терміни виготовлення і доставки до адресата, якщо все ж прийнято рішення замовляти онлайн.

Крок третій - прийняття рішення.

Після остаточного вибору двері, необхідно розрахувати вартість. Для цього необхідно замовити завмер, що б ціна була обґрунтованою. Замір може бути безкоштовним або може становити номінальну вартість від 20 рублів і вище, це обговорюється з представником компанії, або якщо це онлайн замовлення, певна інформація надається при оформленні замовлення на завмер.

Після проведеного виміру, представник компанії виробляє остаточний розрахунок.

У разі якщо замовника влаштовує ціна, обумовлюються терміни поставки і укладається договір. Договір необхідно уважно вивчити, розуміти всі ризики і всі терміни!

Визначаємо способи установки. Обивателі рекомендують, замовляти роботу у виконавців спеціалізуються на установці міжкімнатних дверей, ті що надають гарантію на свої послуги. Двері можуть бути ідеальною, але от якщо не буде дотримана технологія її установки, це може доставити масу клопоту власнику.

Двері річ практична і необхідна, від їх якості, екологічності, технології установки буде залежати комфорт в їх експлуатації. До цього процесу необхідно підходити дуже відповідально.

Copyright © . All Rights Reserved