​На якій стадії будівництва купувати квартиру на первинному ринку?

Квартири на первинному ринку часто ще будуються. Один з найбільш важливих питань для забудовника - коли роботи будуть завершені і ключі від об'єкта можна буде забрати. На порталі Vdoma.online можна переглянути новобудови https://vdoma.online/ та придбати бажану нерухомість за найвигіднішої вартості.

Знання дати отримання власності дозволить нам підготуватися. Ми зможемо заздалегідь спланувати обробку квартири, зв'язатися з ремонтною компанією і своєчасно приступити до пошуку оздоблювальних матеріалів і елементів інтер'єру.

Найбезпечніший варіант - купити нерухомість, яка фізично доступна для перегляду. Є недобросовісні забудовники, і якщо продавець виявиться неплатоспроможним або розпустить компанію до передачі нам приміщення, ми можемо спробувати повернути гроші за т.зв. «Яма в землі». З іншого боку, житло на ранній стадії будівництва, навіть до початку робіт, може бути дешевше, ніж на більш просунутій стадії. Найчастіше забудовники підвищують ціни на квартири, які практично завершені.

Договір на квартиру від забудовника - на що звернути увагу?

Контракт, який нам дає на підписання забудовник, дуже важливий. По-перше, це договір бронювання, а на наступному етапі операції - договір забудовника, в якому повинна бути вказана інформація про розміри і технічному рівні майбутньої квартири.

У договорі купівлі-продажу квартири на первинному ринку не повинно бути положень про дуже високі штрафи за недотримання терміну розстрочки платежу.

Також неприпустимо забороняти можливість подачі скарги або штрафів за розірвання договору.

Квартира з первинного чи вторинного ринку - що вибрати?

Є кілька відмінностей між покупкою нової та старої квартири. Перевіряємо переваги і недоліки кожного рішення.

Плюси і мінуси нової квартири - від забудовника

Одне з найбільших переваг покупки квартири на первинному ринку - це можливість обробити і обставити її самостійно. Визначаємося зі стандартом і стилем квартири. При покупці квартири на первинному ринку ми також отримуємо більш тривалу гарантію.

Поряд з квартирою у нас зазвичай є можливість купити місце для паркування.

Однак найбільш приваблива нерухомість з перших рук продається до початку будівництва. Купуючи квартиру на цьому етапі, ми зазвичай змушені чекати її 2-3 роки. Це час очікування приміщення може тривати ще на рік, що може відбитися на наших життєвих планах.

Дуже часто квартири первинного ринку знаходяться на околицях міста. І хоча під'їзд до центру може бути зручним, іноді буває, що інфраструктура навколо садиби розвинена слабо.

У недавно побудованих мікрорайонах шум також може бути недоліком. Багато людей будуть одночасно обробляти свої приміщення.

Copyright © . All Rights Reserved