ЕПОКСИДНА ФУГА / ЗАТИРКА

Новачкові варто пояснити тонкощі і особливості, які має процедура епоксидної затирання швів між плитками.

Качественная одноразовая одежда по лучшей цене вы можете купить здесь на сайте.

Склад, відштовхуючий вологу

Епоксидний склад стійкий до згубного впливу води. Будь-яка поверхня в будинку, вбирає вологу, немов губка, така як затирка на основі цементу, є сприятливим середовищем для життя грибків, цвілі. Часто це спричиняє утворення поганих запахів, особливо у ванній кімнаті або на кухні. Це негативно позначається на здоров'ї людини.

Продукт для закладення швів на основі епоксидних смол має погану вбираність. Простіше кажучи, вона не поглинає і не пропускає через себе воду. Особливе це має значення для приміщень душових і басейнів. Також рекомендується застосовувати епоксидну затірку там, де склад продуктів життєдіяльності не повинен проступати в шов і псувати його. Припустимо, на стільницях, виконаних з плитки, у вологих приміщеннях.

Фахівці рекомендують епоксидну затірку для кімнат, де присутні коти і собаки, які здатні зробити свої «брудні справи» посеред статі. Там, де виконані цементні шви, запах потрібно буде труїти за допомогою хімії багато-багато разів. З поверхні швів досить просто витерти калюжу.

Шви не втрачають своєї первозданної привабливості

Не варто переживати, протоку щось на плитку. Ніякі компоненти продуктів життєдіяльності (різні масла, жири, що забарвлюють напої) не вбереться і не вплинуть на зовнішній вигляд поверхні.

Епоксидна затирка зберігає свій колір близько двох десятків років

Склад для закладення швів на основі епоксидної смоли не дозволяє нальоту побілити поверхню. Цвіль і грибок не приживаються в таких умовах і, як наслідок, не прикрашають в зелений і чорний колір. Часто затірку на основі епоксидного матеріалу використовують тоді, коли потрібно отримати яскравий і соковитий колір. Вона з часом не втрачає колір, не піддається шкідливому впливу ультрафіолетових променів.

багата палітра

На сучасному ринку епоксидна затирка представлена великою кількістю варіацій кольорів, на відміну від цементних продуктів для затирання швів. Серед великої різноманітності можливо часто зустріти металік.

За допомогою віяла RAL є можливість колеровать склад. Лише в асортименті складів на основі епоксидного матеріалу присутній напівпрозоре рішення «хамелеон». Дана суміш поглинає колір скломозаїки і відображає його.

Епоксидну затірку застосовують при закладенні проміжків між плитками мозаїки зі скла, а також коли потрібні цікаві і складні декоративні ефекти на кшталт плавного шва.

Затирка на основі епоксидного складу пропонується фотолюмінесцентного і здатна світитися блакитним світлом в темряві протягом кількох годин.

Виконує функцію клею

Епоксидна затирка - це продукт, що виконує подвійну функцію. Майстри італійського регіону для економії матеріалу стали користуватися таким підходом: на неї чіпляють маленьку плитку і сумішшю такого ж відтінку затирають, щоб не проводити ще одні операції з обробки швів.

Варто уявити простоту розчищення швів при монтажі дрібної мозаїки.

Вона необхідна оздоблювального матеріалу з металу і дерева

Природний камінь - матеріал зі складною, пористою структурою, який вбирає штучну смолу і змінює колір. Для того щоб затирка на основі епоксидних потягів не вплинула на привабливість каменю, застосовуються особливі технології захисту, а до укладання здійснюють тестові випробування. В даному варіанті краще себе показала цементна суміш.

Кращим рішенням для мозаїки з дерева і металу служить виключно епоксидна затирка.

Часті невдоволення з боку покупців

Висока ціна

Коротко кажучи, варто купити цементну суміш, якщо велике бажання економії на матеріалах. Але варто знати, що це тільки здається, що це економія. Варто перерахувати ціну застосування затерли на весь період їх служби: епоксидна затирка служить 20 років, а цементна потребують оновлення через 3-5 років через згубного впливу вологи на поверхню швів.

Цементна затирка в басейні або іншому подібному вологому об'єкті почне псуватися через 1,5-2 роки, навіть з огляду на використання добавки на основі латексу.

Також слід ще й докласти зусиль, щоб знайти майстра, який буде правильно її використовувати. Не просто так 8 з 10 майстрів пропонують своїм клієнтам відмовитися від епоксидної затирання.

Тут непросто очистити шви при неякісної затірки. При порушенні правильного процесу обробки слід збивати мозаїку і укладати її знову.

Часті невдоволення майстрів

Матеріал досить просто зіпсувати. Головна складність, вона ж і єдина - ігнорування технології приготування затірки. Часто майстри не читають інструкцію, не дотримуються рекомендацій від виробника. Наприклад, важливо точно змішати компоненти В і А, суворо дотримуватися пропорції, аж до грама, в роботі застосовувати електронні ваги.

Непросте завдання - відмивати склад з поверхні плитки, коли час минув, суміш схопилася і затверділа. Таке трапляється, коли не знаєш точної технології. Головна помилка - майстри використовують воду і таким чином вимивають смолу.

Розчин епоксидної затирання схоплюється за лічений час - варто встигнути використати склад за 45 хвилин-1 годину і замити оброблювану поверхню. Часто затирка проявляє себе непередбачувано: в одному місці схоплюється, а в іншому немає.

Нереально переробити, якщо все на першому етапі виконано погано. Для очищення швів потрібно застосувати сильні кислоти, здатні завдати шкоди плитці і близько розташованим елементам. Коли використовується дорога плитка закордонних виробників, помилка може спричинити за собою кілька місяців простою до моменту, коли завезуть нові вироби.

Copyright © . All Rights Reserved