Ремонт квартири своїми руками

Будь-яке житло необхідно періодично оновлювати. Це вимагає фінансових вкладень і перед власником нерухомості постає питання: доручити це фахівцям або частину роботи виконати своїми руками?

Для качественных работ Малярная лента будет прекрасным помощником.

Правила бюджетного ремонту

Перш ніж приступати до ремонту квартири , треба тверезо оцінити фінансові можливості. Треба бути готовим до труднощів і несподіванок, які виникатимуть під час ремонтних робіт:

необхідно мати досить часу, щоб виконати необхідні роботи, самий підходящий момент, це відпустку;

скласти покроковий план необхідних оновлень, не можна забувати про заміну електропроводки, якщо вона вже стара, про розташування електричних приладів і розеток;

провести моніторинг цін і асортименту в будівельних магазинах, щоб оцінити свої фінансові можливості для проведення бюджетного ремонту;

зробити необхідні заміри, щоб не помилитися при закупівлі матеріалів. Врахувати, що при роботі будуть відходи, тому розрахунок треба робити з невеликим запасом;

набуваючи будматеріали, такі як шпалери, плитка, ламіноване покриття, обов'язково перевіряти номер партії на упаковці, інакше можуть бути відмінності в кольорі і якості;

громадські комунікації: газові прилади, монтаж електропроводки, заміна опалення та водопровідних труб краще доручити фахівцям, щоб уникнути багатьох неприємностей.

початок ремонту

Коли є план робіт і він добре продуманий, то можна сміливо починати ремонт своїми руками:

підготовка;

чорнові роботи;

під чистове оздоблення.

Початок капітального ремонту стартує з підготовки - демонтажу перегородок, дверей, вікон, опалення, старої сантехніки, всього того, що потребує заміни. При необхідності зводяться арки, колони, вставляються нові дверні блоки і закладаються старі отвори. Монтується електропроводка, з урахуванням нових потреб.

Чорнові роботи включають в себе підготовку всіх поверхонь. Старі покриття видаляються, закладаються всі тріщини, потім вирівнюють стіни і стелі, застосовуючи сучасні будівельні матеріали. Старе покриття для підлоги прибирається, поверхня очищається і потім виконується заливка підлоги бетоном або будівельною сумішшю. Зроблена розводка трубопроводів, електропроводка схована в стіні, монтаж віконних і дверних блоків завершено і обладнання готове до підключення.

Чистова обробка, це завершальний етап в ремонті, усуваються всі недоліки - смуги, шорсткості. Стелі і стіни мають гладку поверхню, їх грунтують і покривають різними оздоблювальними матеріалами: шпалерами, фарбою, при бажанні монтується натяжна стеля. Підлоги покривають лінолеумом, ламінатом, плиткою, ковроліном, паркетом або дошкою. Завершують ремонтні роботи монтажем плінтусів, вимикачів, розеток, бордюрів, підключенням сантехнічних та освітлювальних приладів.

Ремонт своїми руками вимагає великих витрат сил, часу і фінансів, але цей процес творчий і захоплюючий, при цьому велика економія грошей і задовольняє результат.

Copyright © . All Rights Reserved