Як вибрати чайник?

Сучасне життя щодня збільшує свої швидкісні оберти. Нам доводиться пристосовуватися та прискорюватися, навіщо на допомогу часто приходять приємні домашні «штучки». Щоб приготувати сніданок перед робочим днем, достатньо натиснути на пару-трійку кнопок – і готово! Особливо важливо вранці перед важким робочим днем випити чашку ароматного чаю або кави, що бадьорить. І без чайника тут не обійтись.

На сайте tend.kiev.ua/ вы можете ознакомиться с у слугой по ремонту бытовой техники и доверить свою технику лучшим мастерам.

У цій статті ми поговоримо про електрочайники, які стали невід'ємними помічниками на наших кухнях. Адже за допомогою електрочайника можна легко, швидко, економно та безпечно підігріти воду для чаю, а іноді й для душу :).

Взагалі всі чайники можна об'єднати в чотири групи: електричні , заварювальні , наплитні та термопоти . У цій статті ми торкнемося всіх видів чайників, але основну увагу приділимо електричним, зважаючи на те, що в сучасному світі перевага покупців віддається саме їм.

Вибираємо заварювальний чайник

Заварювальний чайник виконує лише один обов'язок – заварювати чай. Вибрати його досить легко. Чайник повинен бути оснащений кришкою, що щільно сидить, зручною ручкою і ситечком. Зверніть увагу на його обсяг. Адже якщо ви купите чайник великого розміру, то заварка постійно залишатиметься і пропадатиме (знаю з власного досвіду). Чайник з розрахунком 300 мл на одну особу – найкращий варіант. Також перевірте, щоб у заварника не підтікав носик - він повинен бути особливої форми. Для цього просто попросіть продавця налити в нього воду і наповнити чашку водою. На жаль, не всі виробники враховують проблему підтікання, тому перевірте.

Також важливий матеріал, з якого виконаний чайник для заварювання. Це може бути кераміка, скло, глина (теракот), метал, фарфор. Коротко розповім про кожного.

Керамічний чайник виглядає ефектно, його товсті стінки довго зберігають тепло. Але, як ви знаєте, кераміка досить крихкий матеріал.

Скло - один з екологічно чистих матеріалів, але мінус той же, що і у кераміки - крихкість. Плюс до всього тонкі стінки скляного чайника недостатньо повно розкривають смак та аромат чаю. Напій швидко заварюється, що дуже зручно для офісних працівників.

Глиняний (теракотовий) чайник виглядає чудово і незвично. Єдиний недолік цього матеріалу – вбирання запахів. Тому в глиняному чайнику можна заварювати лише один вид чаю.

Порцеляна - найкращий матеріал для чайників, створений в даний час. Незважаючи на свою крихкість і високу ціну, смак та аромат чаю у фарфорових чайниках розкриваються повною мірою. Напій довго не остигає та зберігає всі свої корисні властивості. Один маленький мінус порцеляни – важко відмивається від чайного нальоту.

Металевий чайник варто купувати тільки в тих випадках, якщо ви займаєтеся туризмом або часто їздите на далекі відстані. Міцність металу незаперечна. Але смак чаю в металевих чайниках набагато гірший, ніж у всіх перерахованих вище. Справа в тому, що в заварці містяться дубильні речовини, які, стикаючись з металевими стінками, псують смак напою. До того ж метал сильно нагрівається, і не можна отримати опік.

Copyright © . All Rights Reserved